FIRMA


Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalny sprzęt gastronomiczny: restauracje, kawiarnie, kuchnie hotelowe, puby, pizzerie, stołówki: szkolne, przedszkolne, pracownicze, szpitalne i wojskowe.

Pomimo tego, że firma jest młoda gwarantuje fachowość i profesjonalizm podparty sporym doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat.

Lata praktyki nauczył nas lojalności, sumienności i co najważniejsze - poszanowania zaufania jakim obdarzają? nas klienci.

Wiemy, że reklama jest dźwignią handlu, a najlepszą reklamą nie jest strona internetowa, ani też wielki baner przy autostradzie a ZADOWOLENIE z pewnością w przyszłości zaprocentuje - i na tym właśnie najbardziej nam zależy.

Współpracując bezpośrednio z największymi producentami i importerami możemy zagwarantować krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Ponadto szeroki asortyment towarowy i indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala nam na dostosowanie oferty zarówno do potrzeb jak i możliwości finansowych klienta, zachowując jakość na odpowiednim poziomie.